Kargo Bilgilendirme

Kargo & Teslimat Bilgileri &Ödeme Bilgileri

 

Siparişim Ne Zaman Teslim Edilir?

TrallesFarm, siparişlerinizi güvenli bir şekilde size ulaştırabilmeyi hedefler. Stoklarımızda bulunan ürünler ortalama 2 işgünü içinde kargoya verilmektedir. Siparişinizin belirtilen süreden önce size ulaşmasını istiyorsanız lütfen  tralles@trallesfarm.com  adresine e-posta göndererek bizimle iletişime geçin.

 

Nasıl Ödeme Yaparım?

Ödemelerinizi kredi kartı ve havale işlemi ile gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı güvenliği konusunda internet sayfanın en altında yeralan Ödeme Güvenliği bölümünü ziyaret ediniz.

 

Kargo Ücreti nedir?

  • Ücretsiz : 120 TL ve üzeri alışverişleriniz ücretsizdir. 

Siparişler Hangi Kargo Şirketi İle Gönderilir?

Siparişleriniz Özel Kargo ile gönderilmektedir.

 

Kargomu Nasıl Takip Edebilirim?

Siparişinizin kargoya teslim edildiğinde tarafınıza kargo takip numarası gönderilmektedir.

 

Yurtdışından Sipariş Alıyor Musunuz?

Yurt dışından sipariş verebilirsiniz.

 

Yurtdışına Hangi Kargo Şirketi İle Gönderiyorsunuz?

Yurt dışından alınan siparişlerin gönderimi DHL ve FEDEX ile yapılmaktadır.

 

Yurtdışı Kargo Ücreti Ne Kadar?

2000 TRY ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. 2000 TRY’nin altındaki alışverişlerde kargo ücreti bulunduğunuz ülkenin konumuna göre değişmektedir. Siparişinizi verirken, listeden ülkenizi seçtiğiniz takdirde, sistem otomatik olarak kargo ücretini ve ulaşım süresini hesaplayacaktır.

 

Acil Siparişlerde Ne Yapmam Gerekiyor?

Sipariş ekibimizle irtibata geçmeniz ve  tralles@trallesfarm.com  adresine bildirmeniz durumunda gereken özen gösterilecektir.

 

Kargo Firması Beni Adresimde Bulamazsa Ne Yapmam Gerekiyor ?

Teslimat adresinde bulunmamanız halinde kargo firmamız kapınıza “Ziyaret Notu” bırakacaktır. Bu durumda, ziyaret notunda belirtilen şubeden kargonuzu 3 gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

 

Siparişim Hala Ulaşmadı Ne Yapmalıyım?

Siparişiniz kargoya verildiğinde otomatik olarak kargo takip numarası e-posta adresinize postalanır. Size göndermiş olduğumuz kargo takip numarası ile gönderinizi adım adım takip edebilirsiniz. Kargo takip numaranıza ulaşamadığınız durumlarda,  tralles@trallesfarm.com  adresine durumu belirterek destek isteyebilirsiniz.