Hakkımızda

Başlarken

 

Kriterimiz, doğal dengeyi bozmadan, çevreyi kirletmeden doğal ürünler üretmeye ve tüketmeye yönelik amaçlar çerçevesinde gerçekleştirilen üretim depolama, işleme ve paketleme aşamalarının hiç birinde diğer bir ifade ile üretimin her evresinde kimyasal işleme tabi tutmadan ürünü sofranıza getirmektir. İnsanın sağlıklı olmasının, sağlıklı koşullar altında çevresiyle ve kendisiyle barışık olması gerektiğinin hassasiyeti içindeyiz.

 

Bu çerçevede, teknolojik gelişmelerle birlikte daha kolay ulaşılabilir durumdayız.

 

Trallesfarm.com alışkanlıkların dışına çıkarak ürün uzmanlığı stratejisi ile tüketicileri buluşturmaktadır. TRALLES FARM, müşterilerinin ilgi ve geri dönüşlerine cevap vererek hem doğadan hem insandan uzaklaşmadan idealleri uğruna faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Sitemizde beğeninize sunduğumuz her bir ürün taleplerinizi ve ihtiyacınızı tam olarak karşılayabilmek için özel olarak üretilmektedir. Bu nedenle TRALLES FARM fark yaratmaya çalışmaktadır. 2014 sonbaharında başlayan projemiz bu alanda adından sıklıkla bahsedilen ve yüksek kalitede hizmet sunan bir platforma dönüşmüştür.

 

Projemizin teknolojik gelişmelere ve tüketici taleplerine göre şekillendirilmesi konusundaki hassasiyetimiz, müşterilerimizin satın alma süreçlerini minimum sürelere düşürmek ve güvenli alışveriş yapmalarına destek olmak amacımızdan gelmektedir. Firma içinde de ürün uzmanlığı ve müşteri memnuniyeti konularında sürdürülebilir bir gelişme sağlamak amacıyla, çalışma arkadaşlarımıza eğitimler veriyor, bu konuda hem kendilerini geliştirmelerine olanak tanıyor, hem de memnun müşteri anlayışımıza uygun çözümler üretmeye devam ediyoruz.

 

Ayrıca sizlerin talepleri doğrultusunda, özel günlerinizde uzaktaki yakınlarınızla aranızda bir köprü oluşturuyor, kısa sürede yüksek kalitede hizmet alabileceğiniz bir bağlılık ortamı da sağlamak için çözüm ortaklarımız ile büyük çaba harcıyoruz.

 

Profesyonel bir ekip tarafından yönetilen TRALLES FARM, ihtiyaca uygun çözümler sunarken, aynı zamanda beğeninize sunduğumuz ürünleri en doğal koşullarda en uygun fiyatlarla en sağlıklı haliyle sizlere getirme gayretimizi; bizimle birlikte olmaya devam ettikçe siz de fark ediyor olacaksınız.

 

Tüm bu çalışmalarımız sırasında, bize destek olan, varlığıyla bizi cesaretlendiren, olumlu olumsuz görüşleriyle gelişmemizde katkıda bulunan öncelikle siz değerli ziyaretçilerimize sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler dileriz.

 

Saygılarımızla,

 

Trallesfarm.com