İade bilgilendirme

TRALLESFARM.COM  İade Şartları:

 

Genel

Sipariş edilen üründe, her durumda gönderilen kolide dışardan görünecek şekilde bir hasar mevcut ise koliyi açmadan evvel bu hasarı fotoğraflayın.

Hasarlı ürünlerde iade yapılmaz, kargo bedeli tarafımıza ait olmak üzere yenisi gönderilir.

Sadece kolinin veya ambalajın hasar görmesi durumunda, kolinin içindeki ürünler sağlam ise yeniden gönderim yapılmaz. Ancak kalite standartlarımızı yükseltmemiz için hasarın fotoğraflanıp tarafımıza iletilmesi tralles@trallesfarm.com önemle rica edilir.

Çözüm ortaklarımızla birlikte size en iyi hizmeti vermenin hassasiyeti içindeyiz.

 

Ürünlerde İade

Gönderilen kolinin içeriğinde ezilme, bozulma gibi istenmeyen bir durum söz konusu ise, koli tamamen açılmadan ve kargonun geldiği gün resmi çekilerek tralles@trallesfarm.com'a iletilmesi ve sorunun yazılı olarak tarif edilmesi gerekmektedir.

Bu durumdaki ürün iade edilmez, müşteri beyanı esas olmak ve kargo bedeli tarafımıza ait olmak üzere kullanılmayacak durumda ürün miktarı kadar müşteriye gönderim yapılır.

Ambalajları açılan ürünlerin kişisel beğeninize uymaması durumunda iade söz konusu değildir. Diğer taraftan, şikayet konusu hususların tarafımıza iletilmesi durumunda mağduriyetinizin giderilmesi hassasiyetlerimiz arasında yer almaktadır.

Her türlü hasarlı ürün; olduğu durumlarda ürünün dıştan ve bıçakla yarılmış KESİLMİŞ olarak içinin koli ile birlikte fotoğrafını göndermeniz durumunda kargosu tarafımıza ait olmak üzere yenisi ile değiştirilecektir.

 

İade Adresi:

Anadolu Gıda Ürünleri San. İç ve Dış Tic. Paz.

Hasanefendi mah. Kazımkarabekir cad. No:44 Kat:6-B Aydın, 09100, Türkiye

Destek için müşteri hizmetlerimize tralles@trallesfarm.com e-posta adresine 7/24 yazabilirsiniz veya mesai saatleri arasında +90 850 677 60 25 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.